Türkiyede Oyun Sektörü Komik Oyunlar Benten Oyunları Araba Yarışı Oyunları | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > Türkiyede Oyun Sektörü

Türkiyede Oyun Sektörü

,
6 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Türkiyede Oyun Sektörü

Türkiyede Oyun SektörüTürkiye’de ve dünyada internet her geçen gün gelişmektedir. Geçtiğimiz yıllarda evlerde düzgün bilgisayar yokken şu anda her evde bilgisayar bulunmaktadır. İnternetsiz ev sayısı bile azalmaktadır. Bir çok firma katlara özel fiyatlarla apartmanları direk internette buluşturmuşlardır fiyatlarında çok ucuz olmasından dolayı internet çok hızlı gelişmiştir. İnternette çocuklar boş zamanlarını eğlenerek geçiriyordur. Oyun sitelerininde bu sürede büyük payı vardır. Java tabanlı flşah oyunlar oynanmaktadır.

Flash oyunlardan Bahsecek olursak İnternet de en çok ilgi gören Oyunlar Araba Oyunları, Yemek Oyunları, Yarış Oyunları, Araba Yarışı Oyunları, Giysi Oyunları, Giysi Giydirme Oyunları, Motor Oyunları, Komik Oyunlar , Kız oyunları, Polis Oyunları, Ben 10 Oyunları, Benten Oyunları, dora oyunları gibi bir çok oyun kategorisi vardır.

Ülkemizde her geçen gün internet yayılmaktadır. Önümüzdeki yıllarda bu sayının kat kat artacağıda düşünülmektedir. Eskiden internet cafelerde çocuklar internete girerken şu anda bir çok ailenin kendi evinde bilgisayarı bulunup internet hattı çektirmiş bulunmaktadır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler

Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing