Teknoloji ve Yaşam haberleri | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > Teknoloji ve Yaşam haberleri

Teknoloji ve Yaşam haberleri

,
5 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Teknoloji ve Yaşam haberleri

Günümüzde her şeyin uzmanlık alanı oldukça gelişmiş vaziyettedir. Bunun içine medya da dâhildir. Medyanın görevi dünyada, yakın çevrede, uzayda aklınıza gelebilecek her yerdeki olup bitenleri. İnsanlara bildirmeye çalışan bir araç olarak tanımlayabiliriz. Bu amaçların ortaya çıkış nedeni insanın kendini güncel tutması, geliştirmesi, genel kültür sahibi olması ihtiyacına dayanır. Haberler türlerine göre birbirlerinden farklılık gösterir. Kişi tartışma haberlerine karşı bir sempati duyuyor ve bu haberleri dinlemekten zevk alıyor ise polemik haberleri takip ediyor demektir.

Bir ülkenin kültürünü sanatını, geleneklerini, göreneklerini merak ediyor, ülke içinde sanatsal faaliyetleri, sanat ile ilgili faaliyetleri takip etmek istiyorsa insan ya da kültür seviyesini yükseltmesi gerekiyorsa kültür sanat haberlerini yakından takip etmesi gerekir. Ya da kendine özen gösteriyor ise kişi, kendine sağlıksal açıdan neler yapması gerektiğini, hangi besinleri tüketmesi gerektiğini merak ediyor ise sağlığını düşünüyor ise sağlık haberlerini takip etmesi gerekir. Günlük hayatta her şey sürekli yenilenmektedir. Bu yenilenme teknolojik faaliyetler sonucu gerçekleşmektedir. Günümüzde hangi teknolojinin bulunduğunu, neler üretildiğini, teknolojide en son neler olup bittiğini merak edebilirler. Teknoloji insan hayatını hangi noktalara sürükleyeceği merak konusudur.

Bunun için teknoloji haberleri iyi bilinmelidir. Haberler günlük hayatın parçalarıdır. Bu sebeple ilgi çekicilerdir. Kişi ülke yönetiminde neler olup bittiği konusunda bilgi sahibi olmak isteyebilir bu sebeple politika haberleri oldukça günceldir. Hiç birine karşı kişi ilgi duymuyor ise sadece hayatını sürdürmek için yaşam haberlerine bir bakması gerekmektedir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing