Mağara otel Kayakapı Kapadokya Turu | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Gerekli Bilgiler > Mağara otel Kayakapı Kapadokya Turu

Mağara otel Kayakapı Kapadokya Turu

,
2 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Mağara otel Kayakapı Kapadokya Turu

Günümüzde insanlar sessiz sakin yerlerde konaklama yapmayı tercih ettiğinden son dönemin popüler konaklama yerlerinden olan mağara otel konaklamada istediğiniz ortamı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
Mağara otellerde konaklamanızın yanında eğlenceli aktivitelerde bulunmaktadır. Bunun en güzel örneklerin biri Lüks Mağara otelleri arasında yerini alan Kapadokya mağara oteli, Kayakapı Premium Caves…DMvv6cZ.jpg (449×251)
Mağara otel Kayakapı’nın birbirinden eğlenceli aktivitelerini şöyle sayabiliriz.
Balon turu yapabilirsiniz; Metrelerce yüksekten Kapadokya’yı seyretmek, sabahın erken saatlerinde güneşin doğuşunu izlemenin keyfini balon turuyla yaşayacaksınız.
Kapadokya Bölge Turu, yapabilirsiniz. Bölgenin tarihi yerlerini gezilmesi gereken yerleri rehberler eşliğinde gezip bilgi birikiminde bulunacaksınız. Hıristiyanların sığınak yeri olarak da kullanmış oldukları kiliseleri gezme imkânına sahip olacaksınız. Ardından Açık hava müzesi olan tarihi 13 yy.lara dayanan müzeyi gezip kendinizi yüzyıllar öncesine kadar götüreceksiniz
Kapadokya At Turu, yapacaksınız. Kapadokya at diyarı olarak da bilinmektedir At’a binmeyi çok istiyorsunuz ancak daha önce ata binememiş ve ata binme imkânı bulamamış da olabilirsiniz. Hayatınızda hiç ata binmemiş olmanız burada ata binemeyecek değilsiniz. Buradaki çiftliklerde yetişen atlarda çok kısa süren eğitimlerle ata binebilirsiniz. Kısa süren eğitimin ardından yapmanız gereken sadece bineceğiniz atı seçmek ve Kapadokya da ata binmenin keyfini çıkartmak.
Kapadokya ATV Turu, Artık eğlencenin doruğuna çıkmışken bir de Atv turu yapmak sizlere daha eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. İster kendiniz gezin isterseniz bir rehber eşliğinde Atv turunuzu yapın keyfinize bakın.

j4WZ8j.jpg (531×320)
Kapadokya Yürüyüş Turu, İster günün doğuşuyla birlikte yürüyüşe başlayın isterseniz akşam saatlerinde güneşin batımını peri bacalarının arasından görme fırsatınız olsun. Daha önce kitaplarda dergilerde görmüş olduğunuz Kapadokya’yı bir de gezerken bir fotoğraf çekip anı olarak geride bırakabilirsiniz.

Sema Gösterisi, Son olarak semazenlerin yapmış olduğu sema gösterisiyle yolculuğumuzu tamamlamış eğlenceli zaman geçirmiş olduktan sonra manevi ortamda düşüncelere dalıyoruz kafamızı dinliyoruz.

Kayakapı’nın güzel bir konaklama dışında eğlenceli aktivitelerle dolu dolu geçirilecek bir zaman sunduğundan bahsedebilir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Mağara otel Kayakapı Kapadokya Turu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing