Lens Kullanımında Dikkat edilecek hususlar | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > Lens Kullanımında Dikkat edilecek hususlar

Lens Kullanımında Dikkat edilecek hususlar

,
5 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Lens Kullanımında Dikkat edilecek hususlar

İnsanlar dış görünüşe gerçekten önem verirler, bunun nedeni güzel görünme ihtiyacıdır. Kişinin güzel görünmesi onu dikkat çekici kılar ve mutlu olmasını sağlar. Bu kavramı pozitif dışsallık olarak da tanımlayabiliriz. İnsanlar yüz yapılarına, görünüşüne, yüz bakımına oldukça dikkat ederler. Gözüne taktığı gözlüğün ne kadar iyi duracağını hangi gözlüğün iyi duracağını merak ederler. Bence güneş gözlükleri hariç hiçbir gözlük yüzümüzde güzel görünmüyor. Gözlük takmaktan bıkmadınız mı? Bu sebeple insan için geliştirilen bir buluştan bahsetmek istiyorum sizlere. Gözlük takmadan görmeyi sağlayacağınız bir araç olan lens’ den bahsediyorum sizlere.

Gözlerinin göz alabildiğince parlak ve etkileyici olmasını istiyorsanız kontakt lens çeşitlerinden kullanmalısınız. Lens kullanıyor fakat gözleniriniz sulanıyor ise renkli lens kullanınız. Gözünüzdeki rahatlığı hissedeceksiniz. Gözün rahatlığı gerçekten çok önemlidir. Çünkü gözlerimiz vücudumuzdaki en kıymetli organlarımızdır. Kişi göz sağlığına dikkat etmesi gerekir. Gözlerinize zarar gelmemesini istiyorsanız torik lens adlı lens çeşidini önerebilirim sizlere bu lens çünkü bu lens gözlerinizdeki su hareketliliğinin devamlılığını herhangi bir batma ve yanma durumu söz konusu olmayacaktır.

İnsanların sadece göz bebeklerinize bakmasını istiyorsanız ya da göz renginizi değiştirmek istiyorsanız, güzel görünmeyi seviyorsanız toric lens kullanmalısınız. Bir arkadaşım önermişti bana, gerçekten sizi oldukça etkileyici gösterebiliyor. Bir lens insanı nasıl bu kadar değiştirebilir diyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz lens markette bulabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing