Kırşehir’den Güncel Haberler | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Genel > Kırşehir’den Güncel Haberler

Kırşehir’den Güncel Haberler

,
2 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Kırşehir’den Güncel Haberler

Haberler artık anlık olarak internet haber sitelerinde yayınlanmaktadır. Sosyal medyanın güçlü siteleri olan facebook ve twitter gibi paylaşım sitelerinde haberler milyonlarca kişiye ulaşılabilmektedir. Bu sebeple kırşehir haber bir ilke başlatarak kendi resmi Facebook sayfasında 5 bin kişilik bir grup oluşturarak haberlerini burada da paylaşarak daha çok kişinin okumasına vesile olmaktadır. Ayrıca Kendi haber sitesi olan kirsehirguncel.com haber sitesinde de günde binlerce kişiye hitap etmektedir.

Sadece Kırşehir haberlerini değil bunun yanı sıra Kırşehir’in ilçeleri olan kaman, mucur, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı ilçelerinde olup biten olaylar üzerine de haberleri internet sitesinde yayınlayarak daha çok insanın okumasına bir ön ayak oluşturmaktadır. Haftalık 750 gazete basımı ile hem Kırşehir merkezinde hem de ilçelerde herkesin okumasını sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 30 kişilik bir muhabir ekibi olan Kırşehir Güncel gazetesinin genç bir ekip ile bu işi yapması oldukça bu işi ciddi yaptığının da bir açıklamasıdır.

Kırşehir’de yapmış olduğu sokak röportajları ile Kırşehir’in gündemini oluşturmayı hedeflemiş durumdadır önümüzde büyük bir seçim var. Bu seçimde aday adayları gazetemizi ziyaret ederek yapacağı projeler ile ilgili olarak fikirlerini sunmaktadır. Herkesin hakkında hayırlısını olmasını diliyoruz. Kırşehir’de doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile yayım ilkesine devam eden Kırşehir Güncel, Güncel haberleri siz değerli okuyuculara sunmaktadır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kırşehir'den Güncel Haberler, 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing