İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

,
3 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

fsbDBVm.jpg (485×274)

Her evde birçok beyaz eşya bulunmaktadır. Tüm bu beyaz eşyalar eşyalar yaşamımızı dahada kolaylaştırmak için bizlere sunulmaktadır. Bunların arasında artık hemen hemen tüm evlerde ve iş yerlerinde kullanılan bulaşık makineleri bulunmakta. Bulaşık makinelerinin çıkması ile elde bulaşık yıkama sorunu son buldu. Arçelik bulaşık makinesi konusunda kendisini oldukça geliştirmiş ve sürekli olarak yeni ürünleri piyasaya sunmaktadır. Bulaşıklarımızı makine yardımı ile hem daha hijyenik hemde yorulmadan yıkayabiliyoruz. Elde yıkanan mutfak eşyaları yeterince hijyenik olmuyor çünkü çok sıcak suda yıkayamıyoruz ama makineler bulaşıkları yüksek ısıda yıkayarak mutfak ürünlerimizi daha hijyenik olarak yıkıyor.

Bulaşık makineleri gerek evlerimizde gerekse iş yerlerimizde bizlere çok yardımcı bir ürün olarak bilinmektedir. Renk olarak artık istediğimiz birçok renkteki bulaşık makinesini bulmamız mümkün hale gelmiştir. Mutfaklarımızda kullandığımız çatal, kaşık, tabak, bardak yemeklerimizi ve içeceklerimizi koyduğumuz kaplar sağlığımız açısından temiz olmalılar. Bunun için bulaşık makinesi kullanımı süreki olarak devam etmekte. Çok az bulaşık var elimde yıkayım derseniz eğer hem su kullanımını arttırmış olursunuz hemde hijyeninizi yokaymış olursunuz. Bulaşık makineleri elde yıkadığınız bulaşıktan çok daha az bir miktar su ile yıkama yapar. Kullanımı da oldukça basittir. Yıkayacağınız eşyaları makinenizin içerisine koyup deterjanı da koyduktan sonra tek bir tuş ile bulaşıklarınızı kolaylıkla yıkayabilirsiniz. İçerisine eşyalarınızı da yerleştirmek oldukça basittir çünkü her makinede tabaklarınız için ayrı bir bölüm, bardaklar için ayrı bir bölüm ve kaşıklar için ayrı bir bölüm vardır.

Sürekli olarak kullanıldığı için bulaşık makinelerimizde zaman içerisinde belli başlı arızalar meydana çıkabiliyor. Bulaşık makinemiz zaman içerisinde bulaşıklarımızı tam yıkamamaya üzerinde kalıntılar ve su izleri bırakarak yıkamaya başlar tuzunun ve parlatıcısının olmasına rağmen bulaşıklar temiz olarak çıkmazlar. İşte o zaman hemen izmir Arçelik servisi‘ni arayarak yada internet üzerinden ulaşarak sıkıntı ve sikayetimizi belirttikten sonra bize yardım etmeleri için talepte bulunuruz. Arçelik servis ekibi gelerek makinemizi götürür ve tamir işlemine başlar işlem bittiği zaman eğer garanti süremiz devam ediyorsa hiçbir ücret talep edilez. Eğer garanti süresi dolmuşsa belli bir ücret karşılığında makineniz ilk günkü gibi size teslim edilir.

İzmir servis firması İzmir’in merkezi olmak üzere Balçova, Narlıdere, Karşıyaka ve tüm izmir’de hizmet vermektedir. ilettiğiniz aderese en yakın mobil araçlarıyla gelerek beyaz eşyalarınıza servis hizmeti vermektedir. izmir arçelik bulaşık makinesi servisi çamaşır makinesi’de dahil olmak üzere buzdolabı ve klima gibi tüm beyaz eşyalarınıza servis hizmeti vermektedir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing