HuncaLife Nedir ? | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > HuncaLife Nedir ?

HuncaLife Nedir ?

,
5 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas HuncaLife Nedir ?

HuncaLife Nedir ?

HuncaLife, Hunca Kozmetik A.Ş tarafından yaratılmış bir marka olup, 2011 yılının Ekim ayında start almış bir çok katlı pazarlama firmasıdır. Çok katlı pazarlamanın anlam olarak bir hayli fazla karşılığı vardır. HuncaLife aynı zamanda bir doğrudan satış firmasıdır, aynı zaman da bir network marketing firmasıdır. Hepsi aynı anlama gelmektedir.
HuncaLife, Hunca Kozmetik A.Ş yönetim kurulu başkanı Sn. Tuncer Hunca’ nın dahice bir fikridir. Tuncer bey, Türkiye’ de ve dünyada bildiğimiz klasik ticaretin giderek 3.nesil ticaret dediğimiz network marketing sistemine yani insanların insanlara öğrettiği çok katlı pazarlama sistemine bıraktığını görmüş ve değişen dünyaya ayak uydurmak için doğrudan satış sektöründe Huncalife markası ile yerini almıştır. Ayrıca Huncalife, ülkemizde bir %100 Türk doğrudan satış firması olmanında avantajlarını yaşamaktadır. Huncalife Türk network firması olmasının avantajları saymakla bitmez ama sizlerle en önemli birkaçını paylaşmak istiyorum.
• Ürünlerini Türkiye’ de ürettiğinden ve ülkemiz pazarına sunduğundan, yabancı firmalara göre yüksek kalitedeki ürünleri daha düşük maliyetlerle temsilcilerine sunabilmektedir.
• Ülkemiz insanları giderek artan milliyetçilik duygularıyla birlikte, ülkemizde yerli ve kurumsal üretici networking sistemlere sımsıkı sarılmaktadır.
• 2011 tarihi itibariyle gerçek anlamda üretici ve kurumsal olan ve kişisel bakım, cilt bakım ve makyaj ürünleri üretebilen tek network marketing firması, Huncalife katalog ve Hunca life firmasıdır.

Huncalife Üyelik , HuncaLife kakatalog için www.huncalife.biz ‘ i ziyare ediniz .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
HuncaLife Nedir ?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing