Hills marka kedi mamaları | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Gerekli Bilgiler > Hills marka kedi mamaları

Hills marka kedi mamaları

,
3 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Hills marka kedi mamaları

Kedilerimiz için Hills Marka Kedi Mamaları

daw30kk.jpg (238×416)Hayat standartlarının gelişmesi insanların yanında doğadaki evcil hayvanları da etkiler duruma geldi. Köpeklerimiz veya kedilerimiz için birçok imkan ortaya çıktı. Kedilerimiz için kıyafetler, mamalar piyasada yer alıyor ve istediğiniz zaman bu ürünlere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ülkemizde tercih edilen kedi mamalarına baktığımızda genellikle Hills marka kedi mamaları ön planda olmaktadır. Sizlere bu başlığımız altından Hill marka kedi mamalarının çeşitlerinden ve özelliklerinden bahsetmeye çalışacağız.

Tavuklu Yavru Kedi Maması

Kedilerimizin sıkça tercih ettiği tavuk eti ile birlikte harmanlanmış kedi maması, tavuk ve hindi etinin yanı sıra soya da içermektedir. Bu protein kaynaklarının yanı sıra pirinç, havuç ile birlikte balık yağı gibi karbonhidrat kaynakları da Hills Plann Kedi mamaları içinde bulunmaktadır. Özellikle 0 – 12 aylık kedilere verilmesi önerilen bu yavru kedi maması sağlıklı bir bağışıklığın oluşmasını sağlamaktadır. Hills marka kedi mamaları arasında en çok tercih edilenlerden birisi olan tavuklu yavru kedi maması ideal ağırlığa ulaşmak konusunda da büyük faydalar sağlıyor. Minimum % 40 oranında tavuk ve hindi ile birlikte %55 oranında et bulunan mama beyin gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Ton Balıklı Yavru Kedi Maması

Et konusunda tavuk ve hindi etinin dışında farklı alternatifler de bulunmaktadır. Örneğin, ton balıklı yavru kedi maması da kedilerimiz için vazgeçilmez ürünlerden birisidir. İçinde bulunan fosfor ile kedinin kemik yapısına katkı sağlayan bu ton balıklı yavru kedi mamaları ayrıca görme ve kalp fonksiyonlarına da etki etmektedir. Zenginleştirilmiş enerji ile satılan ton balıklı yavru kedi maması, Hills marka kedi mamaları arasında en çok tercih edilenler listemizin ikinci sırasında bulunuyor. İçinde bulunduğu magnezyum sayesinde idrar atma fonksiyonlarında sorun yaşamayan kedi yavrularımız bu sayede iyi bir gelişim süreci yaşamış oluyorlar.

Yukarıda bahsettiğimiz iki çeşit yavru kedi mamasının dışında tavşan eti bulunan, sebze içeriği bulunan kedi mamaları da piyasada yer almaktadır. Kedinizin tercihine ve sağlığına uygun bir şekilde belirtmiş olduğumu kedi mamalarından dilediğinizi seçebilir ve internet üzerinden satın alabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Hills marka kedi mamaları , 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing