GRANİT TEZGAH | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > GRANİT TEZGAH

GRANİT TEZGAH

,
5 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas GRANİT TEZGAH

GRANİT TEZGAH

Granit, milyonlarca yıl süren jeolojik oluşumlar sonucunda çeşitli minerallerin birleşmesiyle meydan gelen magma kayalarından oluşan doğal taşdır. Geçmişimizde çok zor şartlarda üretimi ve işlenmesi yapılmasına rağmen, günümüzde gelişen teknolojiyle işlenmesi ve üretime geçmişe göre oldukça kolaylaşmıştır. Bu nedenle birçok alanda tercih edilmektedir. Bunlardan bazıları dış cephe kaplaması, merdivenler, zeminler ve mutfak ve banyo tezgahları olmaktadır.

Milyonlarca yıl süren oluşumlar sonucu elmas kadar sert bir cisim olmasından dolayı mutfak tezgahı olarak kullanılabilecek en ideal doğal taşlardan biridir. Granit tezgah mutfaklarımızın hem görsel olarak hem de kullanılabilirliği açısından ihtiyaç sahipleri tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Granit tezgahlar doğal taş olması nedeniyle üzerlerinde herhangi bir bakteri barındırmaz ve aynı şekilde ısıya ve çizilme karşı son derece dayanıklıdır.

Çimstone tezgah en az granit tezgah kadar dayanıklı ve sağlıklı malzemeden elde edilerek yapılmış olan bir mutfak tezgahı türüdür. Çimstone mutfak tezgahı kompakt ve homojen bir yüzeye sahiptir bu nedenle üzerinde mikro organizmaların üremesine olanak tanımaz ve aynen granit tezgah gibi bakteri barındırmaz.

Mutfak tezgahı seçerken dikkat edilmesi gereken özelliklerden en önemlisi mutfağınızın dekorasyonu, seramikler ile yakışması, sağlıklı olması ve renk uyumudur. Mutfak tezgahlarının birçok modeli mevcuttur. Kendi mutfağınıza uyan bir modeli bulabileceğiniz kesin. Her geçen gün bu modellere yenileri eklenmektedir. Sizlerde mutfak tezgahınızın kolay kolay deformasyona uğramaması, çizilmemesi ve sağlıklı olmasından dolayı uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz granit tezgahı veya çimstone tezgahı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
GRANİT TEZGAH, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

  • Abicim garantili almak lazım bence harika yapılıyor artık canım Türkiyemde mükemmel iş yapılıyor biraz pahalı ama gayet güzel yukardada söylendiği gibi bakteri gibi olaylar kesinlikle yok temizlik açısındanda harika temizlenmeside kolay teşekkürler üretenlere

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing