Google Adsense ile Para Kazanmak | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

zzsdc


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Webmaster > Google Adsense ile Para Kazanmak

Google Adsense ile Para Kazanmak

,
6 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Google Adsense ile Para Kazanmak

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9vpWEEGzohcd8FlYTC5mIMSsIUg63PGTi2SeNlt8i5T3O2nxuMerhabalar,

İnternet siteleriyle uğraşanların çoğu bilir. Google Adsense, Adwords uygulamalarını. Google Adsense de reklam alıp sitende yayınlıyorsun ve her tıklamalarında belli bir ücret kazanıyorsun. Google Adwords’ta ise kullanıcılar ücret karşılığında oraya reklam veriyor.

Şuana kadar hiç Adwords reklamı kullanmadım ama hep Adsense uygulaması kullandım. Ve yine bu site üzerinden (yeni1blog.com) hiç kural ihlali olmaksızın kullanmaktayız. Çoğu web sayfalarda Google Adsense hesabları banlanıyor. Allah’a şükür bizim öyle bi sorunumuz olmadı, olmazda inşallah.

Peki bu Google de Adsense hesabı almak neden bu kadar çok zor?

Herkes Google’den reklam alıp sitesinde yayınlamak ister. Google gibi ücreti bol, ödeme sorunu yaşanmayan, bir sistem yok. En güzelini ve en iyisi Google olduğu için en çok tercih edilen ve kullanılanlar arasında. Google de bundan dolayı iyiyi ve kötüyü ayırmak için ilk başta başvuru yaptığı siteyi inceliyor ve uygun ise sitesini onaylıyor. Onayladığı site üzerinden 10$ gibi bir ücret kazandıktan sonra pin isteniyor. Pin’in gelme süresi 2 hafta gibi bir süre sürüyor. Bazılarına geliyor bazılarına gelmiyor. Ama çoğunun pin şifresi geliyor. Bu pin işlemini de yaptıktan sonra Banka doğrulaması da yapmanız gerekiyor. Hesap bilgilerinizi Google’ye yazıyorsunuz, Google’de size küçük bir mevla ücret gönderiyor ve o gönderdiği ücreti tam olarak hesabınıza yazmanız gerekiyor. Bu işlemide yaptıktan sonra Google’de her 100$’ı geçtiğiniz ay para almaya hak kazanıyorsunuz.

Kısaca Google Adsense de kural ihlali yapmayıp, siteniz özgün yazılardan oluşur ve hitiniz de yüksek olursa sürekli kazanırsınız. Oysa bakın adsense kullanan sitelere, oradan buradan konuları ç(alarak) para kazanmayı planlıyor. Bundan dolayıdır ki Google tüm siteleri onaylamıyor.
Yazının kaynağı ; http://www.yeni1blog.com/google-adsense-pin-almak-ve-para-kazanmak.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
zzsdc