Çanta modelleri | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > Çanta modelleri

Çanta modelleri

,
5 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Çanta modelleri

Dünyada her şeyin başlangıcı insan ihtiyaçlarına dayanmaktadır. İnsanlar hayatlarını sürekli kolaylaştırmak için uğraşırlar. Bu uğraşları sonucunda gereksinimin farkına varır ve çözüm yolları üretirler. Bu düşünceyle insanlar en basitinden çanta imal etmeye başlamışlardır. Taşıyabilecekleri yükleri sırtlarında ya da ellerinde konumlandırabilmek için çeşitli çanta modelleri üretmeye başlamışlardır. Kişi en basitinden hayatının akışını kolay hale getirmek için yanında bulundurması gereken eşyalarını ya da bir yolculuğa çıkma vesilesiyle çanta’ ya gereksinim duyar. Ürünler ise bu gereksinimlerin sürekli artması sebebiyle sürekli gelişir, yenilenir ve çoğalırlar.

Günlük hayatta en basitinden bu duruma nerede karşılaşırız: bir öğrenci ya da bir kardeşiniz okula her gün giderken kitaplarını da yanında götürmelidir. Kitaplarını taşıyabilmek için okul çantaları bir ihtiyaçdır. Bu şekilde okula gidip gelmesi kolaylaşmış olur. Ya da arkadaşlarınızla denize gitmek istiyorsunuz. Tabi ki de sırtınızda çok abes bir şey olmasınız istemezsiniz. Şöyle kibar bir sırt çantası her zaman işinizi görecektir. İnsanların geneli itibari böyle düşünür. Hiçbir insan ” bu çanta bana yakışmıyor ama sırtımda taşıyorum” dediğini ciddi anlamda hiç duydunuz mu?

Bu ihtiyacın çoğalması sebebiyle sırt çantaları renklenmiş, şekillenmiş ve çoğalmıştır. Çanta olarak sadece sırt çantası yok tabi ki de! Birçok çeşitleri mevcuttur. Bu sebepten ötürü erkek çantası kız çantası adı altında da farklılaşmışlardır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing