Burun estetiği | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > Burun estetiği

Burun estetiği

,
5 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Burun estetiği

Kişiler kendilerini daha rahat hissetmeleri ve aynalar ile barışık olmaları için bazen ufak operasyon geçirmeleri gerekebilmektedir. Estetik ameliyatlar arasında en fazla rağbet gören ve ilk tercihlerden biri olan konu ise burun estetiği diyebiliriz. Kişinin vücudunda yüz şeklini tamamen etkileyen ve görsel açıdan en çok etkilen konulardan biri olan burun ve çevresi burun ameliyatı olacak kişilerin oldukça etkilendiği bölgelerden biri lanse edilebilinmektedir.

Çünkü burun büyüklüğü ya da şekil bozukluğu kişinin yüzündeki tüm hatları etkileyen ve görünüş açısından da dikkat çeken bir bölgedir. Burun estetiği fiyat konusunda ise yapılan operasyona göre farklılık gösterebilmektedir. Bunun la beraber özellikle bayanların tercih ettiği estetik operasyonlardan biri ise göğüs dikleştirme ameliyatı olarak gösterebiliriz. Zamanla sarkan ve deforme olan göğüsler, beli bir yaştan sonra ufak tefek operasyonlarla göğüs düzeltilebilir ve eski görünüşüne kavuşabilmektedir. Aynı zamanda küçük göğüslü bayanları daha seksi hale gelmelerini sağlamak için ve kendilerini iyi hissetmeleri için göğüs dikleştirme operasyonları da yapılabilinmektedir. Bu tür operasyonlar öncelikle bir estetik cerraha danışılarak, onun fikirleri doğrultusunda operasyona yönelmek daha mantıklı bir durum olacaktır. Estetik uzmanların uygun gördüğü ölçülere sahipseniz bu tür operasyonlara yönelmeniz de gerekmeyebilir.

Burun estetiği ve göğüs estetiği gibi konularda başta olmak üzere ülkemizde daha birçok bölgede de estetik operasyonlar başarılı bir şekilde yapılabilinmektedir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing