Bebek Oyunları | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları, Yazılarım > Bebek Oyunları

Bebek Oyunları

,
5 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas Bebek Oyunları

Flash tabanlı oyun hizmeti veren oyun sitelerinin kızlara yönelik oyunlar yapması bu sitelerin ziyaretçi sayılarında önemli bir artış olmasını sağlarken aynı zamanda da bu sitelerdeki oyun çeşitliliği ve oyun yelpazesi de genişlemiştir. Bu durum kız çocuklarının da işine gelmektedir. Daha önceleri erkeklere yönelik oyunları oynamak durumunda kalan kızlar bu oyunları oynarken çok eğlenmektedirler.

Günümüzde kız çocuklarının da flash oyunlara ilgi duymasının sonucunda oyun sitelerinde kızların oynayabileceği oyunlar da yer almaktadır. Bu oyunların ve sadece kızlara yönelik oyunların bulunduğu sitelerin sayısı da gittikçe artmaktadır. Kızlar tarafından en fazla rağbet gören oyunlar bebek oyunları, yemek oyunları, makyaj ve kuaför oyunlarıdır. Kızlar bu oyunları oynarken oldukça elenmektedirler.

Kızların flash oyunlara duyduğu ilgi sonucunda kızlar için olan bebek oyunları, yemek oyunları gibi oyunlar flash oyun sitelerindeki yerlerini almışlardır. Hatta yoğun ilgi karşısında sadece kızlara yönelik oyunların olduğu siteler açılmıştır ve hatta bu işi bir adım daha ilerletip sadece bebek oyunları ya da yemek oyunları gibi tek bir kategoride oyun içeren siteler de kurulmuştur. Bebek oyunları ve yemek oyunları kızlar tarafından en fazla tercih edilen ve en çok alt kategoriye sahip oyunlardandır. Bebek oyunları ve yemek oyunları toplamda kızlara yönelik olan diğer oyunlardan daha fazla oynanmaktadır ve bunun karşılığında daha fazla ziyaretçi çekmeleri olağan bir durum olarak değerlendirilmektedir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Bebek Oyunları, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing