21. Yüzyıldaki sosyal sorunlar | Güncel Blog
Web sitemizde 19 kategori'de 855 yazı'ya yazılmış 1212 yorum bulunmaktadır.

testing


Kategoriler

Son Yazılar

Önemli Başlıklar

Günlük Burclar:

koc Burcu Boga Burcu ikizler Burcu yengec Burcu aslan Burcu basak Burcu terazi Burcu akrep Burcu Yay Burcu oglak Burcu kova Burcu balik Burcu

Son Yorumlar

Bağlantılar

Güncel Blog > Site tanıtımları > 21. Yüzyıldaki sosyal sorunlar

21. Yüzyıldaki sosyal sorunlar

,
5 sene önce yazılmıştır.
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas 21. Yüzyıldaki sosyal sorunlar

21. Yüzyıldaki sosyal sorunlarlogo.png (245×90)

21. yüzyıl insan haklarının daha bi ön plana çıktığı, insana verilen değerin dahada arttığı bir yüzyıl olarak tanımlanıyor. Bir açıdan bu tanım doğru. Gelişmiş ülkeler birey odaklı politikalarıyla insana verilen değeri ön plana çıkartırken gelişmekte olan ve az gelişmiş ülkelerde birey ikinçi planda kalmaktadır.
Ne yazıkki Türkiye gelişmekte olan bir ülke olduğu için insan hakları ve bireye verilen değer tam anlamıyla sağlanamamış durumda. Ülkemizde çeşitli gruplar insan hakları ihlalleriyle karşılaşıyor. Bunların başında da engelliler geliyor. Engellilere yönelik yapılan ayrımcılık ve insan hakları ihlallerine dikkat çekmek amacıyla kurulan Engelliler.Gen.Tr sitesi, özelde engellilerin sorunları olmak üzere genelde yaşanan tüm sosyal sorunlar içeriğinde yer veriyor.

Site vbulletin alt yapısıyla kurulmuş bir forum sitesidir. Aynı zamanda worpress altyapısıyla kurulan Haber Engelliler.Gen.Tr adıyla engellilerle ilgili haberleri yayınlayan haber portalınada sahip. Haber portalı profesyonel haber siteleri aratmayan bir görünüme sahip. Aynı zamanda içerik açısından da oldukca zengin ve doyurucu bilgiler vermekte.

Kısaca değinmek gerekirse başta engelliler olmak üzere hayata, insana, doğaya, yaşama dair aradığınız herşeye ulaşabileceğiniz örnek bir web sitesi. Bu örnek sitenin kurucularına teşekkür eder, başarılar dileriz..

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Etiketler

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Güncel Blog bir çok kategoride güzel yazılar okuyabileceğiniz güncel bir blogdur.
© Tüm Hakları Saklıdır.
şanlıurfa haber
Tüm Hakları Saklıdır
<
!-- Yandex.Metrika informer --> Yandex.Metrica
İletişim adresim
testing